Перейти к содержанию
Украинский бизнес форум
Авторизация  
Konsultant

Обслуговування і ремонт обладнаня малих підприємств.

Рекомендуемые сообщения

Пропоную на обговорення ідею по організації бізнесу з обслуговування і ремонту обладнання на малих підприємствах на умовах аутсорсінгу. 
Дана ідея виникла як результат багаторічних спостережень за станом справ з обслуговування і ремонтом технологічного обладнання на підприємствах малого бізнесу. А справи в цій області далеко не радісні. Переважно, такі фірмочки не можуть собі дозволити утримувати в штаті електрика і механіка, і тим більще, головного інженера.
Часто ці функції виконує який-небудь "дядя Вася", такий собі майстер на всі руки. В результаті- обслуговування як таке взагалі не проводиться, а ремонт (само собою, тільки аварійний), проводиться некваліфіковано і не якісно. Як наслідок- часті ремонти, що тягнуть за собою простої, швидке зношування обладнання і загальне зниження продуктивності і відповідно- доходу.
Картина вимальовується дуже сумна, особливо якщо врахувати, що більшість малих підприємств працюють на вживаному обладнанні з досить "пристойним" зносом на момент його придбання.
Я хочу зайнятися наданням послуг по обслуговуванню, плановому та аварійному ремонту технологічного обладнання а також повним інженерно-технічнічним супроводом малих підприємств (по аналогії з службами механіка та енергетика на підприємствах). Планується створеня необхідного запасу запчастин індивідуально для кожного підприємства-замовника, складання графіків ТО обладнання і його планового ремонту.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация  

×