Перейти к содержимому


Фотография

Обслуговування і ремонт обладнаня малих підприємств.


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 Konsultant

Konsultant

    Незнакомец

  • Пользователи
  • Pip
  • 1 сообщений

Отправлено 01 November 2017 - 10:44

Пропоную на обговорення ідею по організації бізнесу з обслуговування і ремонту обладнання на малих підприємствах на умовах аутсорсінгу. 
Дана ідея виникла як результат багаторічних спостережень за станом справ з обслуговування і ремонтом технологічного обладнання на підприємствах малого бізнесу. А справи в цій області далеко не радісні. Переважно, такі фірмочки не можуть собі дозволити утримувати в штаті електрика і механіка, і тим більще, головного інженера.
Часто ці функції виконує який-небудь "дядя Вася", такий собі майстер на всі руки. В результаті- обслуговування як таке взагалі не проводиться, а ремонт (само собою, тільки аварійний), проводиться некваліфіковано і не якісно. Як наслідок- часті ремонти, що тягнуть за собою простої, швидке зношування обладнання і загальне зниження продуктивності і відповідно- доходу.
Картина вимальовується дуже сумна, особливо якщо врахувати, що більшість малих підприємств працюють на вживаному обладнанні з досить "пристойним" зносом на момент його придбання.
Я хочу зайнятися наданням послуг по обслуговуванню, плановому та аварійному ремонту технологічного обладнання а також повним інженерно-технічнічним супроводом малих підприємств (по аналогії з службами механіка та енергетика на підприємствах). Планується створеня необхідного запасу запчастин індивідуально для кожного підприємства-замовника, складання графіків ТО обладнання і його планового ремонту.